weldedpipe
تاريخ : 23 فروردين 1399
d CS Verma ، رئیس ، اداره فولاد هند.
 
بزرگان فولاد هند در چند سال گذشته در حال افزایش ظرفیت های تولید هستند. ظرفیت فعلی تولید فولاد حدود 100 میلیون تن و 8-10 میلیون تن ظرفیت جدید در این خط لوله قرار دارد. در بخش دولتی ، SAIL 5 میلیون تن اضافه کرده و RINL 3 میلیون تن به ظرفیت های موجود خود افزوده است.
 
 

|
امتياز مطلب :
|
تعداد امتيازدهندگان : 0
|
مجموع امتياز : 0
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 5 فروردين 1399
شرکت تابعه هندی BASF SE ، آلمان؛ یعنی ، BASF Chemicals هند (که در هندوستان ذکر نشده است) و نه توسط شرکت ذکر شده BASF هند است.
 
Puravankara Projects پس از ساعت های بازار دیروز ، 10 دسامبر 2014 گفت که آخرین فعالیت خود در بزرگترین فروش آنلاین در خانه ها با همکاری کمپین GOSF گوگل ، دیروز سه شنبه 9 دسامبر 2014 به طور زنده آغاز شد و علاقه بی سابقه ای را از خریداران خانه در سراسر کشور شاهد بوده است. بیش از 125 خانه در کمتر از 12 ساعت از ارائه پیشنهادات به صورت آنلاین رزرو شدند ، زیرا خریداران خانه از پیشنهادات بسیار پرسود از برندهای Puravankara و Provident استفاده کردند. سنگر ناگهانی در ترافیک به سطوح بی سابقه به طور موقت وب سایت را کند کرد و بلافاصله ترمیم شد. کمپین GOSF تا 12 دسامبر 2014 آغاز شده است و ما پیش بینی می کنیم که علاقه به خانه های ما تا 3 روز آینده افزایش چشمگیری داشته باشد.
 
کمیته امور اقتصادی کابینه (CCEA) به ریاست نخست وزیر نارندرا مودی در روز چهارشنبه 10 دسامبر 2014 ، پیشنهاد وزارت نفت و گاز طبیعی برای بستن مهندسان هند (EIL) آسیا و اقیانوس آرام Senderian Berhad (EILAP) را تصویب کرد SDN BHD) ، 100٪ شركت مهندسان هند (EIL) است. این بسته شدن طبق قوانین مالزی با توجه به ختم شدن خواهد بود. از آنجا که این شرکت با وجود تلاش برای آن قادر به تأمین هیچ مشاغل از سال 2004 نیست ، ادامه وجود EILAP به هیچ عنوان هدفی نخواهد بود و بسته شدن آن باعث جلوگیری از هزینه های مکرر قابل اجتناب که برای حفظ شرکت متحمل شده اند ، خواهد شد.
 
کواسار هند دیروز ، 10 دسامبر 2014 گفت ، جلسه هیئت مدیره شرکت در 19 دسامبر 2014 ، از جمله ، برای بحث و تصویب 5 برای 1 تقسیم سهام برگزار می شود.
 
MSP Steel & Power دیروز ، 10 دسامبر 2014 گفت ، هیئت مدیره شرکت در جلسه خود که در 10 دسامبر 2014 برگزار شد ، از جمله ، بحث و تصویب کرد که به دلیل شرایط نامساعد بازار - تقاضای ضعیف همراه با کمبود مواد اولیه ، که در کسب و کار شرکت تأثیر گذاشته است ، هیات مدیره تصمیم گرفته است برای ترمیم ساختار بدهی تصمیم بگیرد و همین موضوع نیز توسط وام دهندگان شرکت در جلسه مشترک وام دهندگان (JLF) خود به عنوان برنامه اقدام اصلاحی (CAP) تصمیم گرفته شده است. بعلاوه هیئت مدیره تصمیم گرفته است كه این شركت به همه وام دهندگان خود برای همان نزدیك شود.
 
به دولت کمک می کند که حدود 1000 روپیه حق امتیاز اضافی دریافت کند.
 
وی گفت اگر سنگ آهن کافی در دسترس نباشد ، صنعت فولاد هند رقابت را از دست می دهد.
 
آقای جیندال که وزیر امور خارجه را در مورد وضعیت پروژه Angul تصویب كرد ، گفت در حالی كه قیمت سنگ آهن در هند رو به افزایش بوده است ، فولاد ارزان قیمت از كشورهایی مانند چین چالش اساسی برای بخش فولاد هند ایجاد كرده است.
 
وی گفت JSPL در حراج بعدی بلوک های ذغال سنگ تفکیک شده توسط دولت شرکت می کند.
 
منابع شرکت می گویند برخلاف مسیر سنتی کوره انفجار ، که بر روی زغال سنگ کک سازی ، که بیشتر وارداتی است ، کار می کند ، کارخانه فولاد مسیر DRI مستقر در گاز در آنگول بر پایه زغال سنگ غیر کک ساخته شده است که در ادیشا و دیگر نقاط هند وجود دارد.
 
جیندال با توجه به لغو بلوک زغال سنگ ، پروژه CTL نامشخص بود ، و افزود: "وضوح اکنون در آنجا نیست".
 
ماه گذشته JSPL اعلام كرد كه به دنبال لغو اخیر معادن رامشندی توسط دیوان عالی كشور ، برنامه هایی را برای راه اندازی پروژه 10 میلیارد دلاری CTL در آنگول در اودوشا برداشته است.
 
آقای جیندال گفت این شرکت پشتیبانی و همکاری کاملی را از دولت ادیشا بدست آورده است.
 روز چهارشنبه مستقر در لوها مستقر در احمدآباد گفت: مروجین این شرکت که 2 پوند کرور در پرتال تجارت آهن و فولاد خود ، www.lohalive.com سرمایه گذاری کرده اند ، قصد دارند تا 50 پور دیگر کرور را در سه سال آینده سرمایه گذاری کنند.
 
چیراگ شاه ، مدیرعامل گفت: این پورتال یک پورتال تجارت الکترونیک اختصاصی برای صنعت آهن و فولاد است که راه حل های پایان تجاری را تا پایان ارائه می دهد. وی به خبرنگاران گفت ، این پورتال که در ماه اکتبر راه اندازی شده است ، بیش از 15،000 شرکت آهن و فولاد دارد ، محصولات آنها ، بازرگانان ، تأمین کنندگان ، خرده فروشان و کاربران نهایی که در آن موجود است.
 
شاه گفت که انتظار می رود این پلت فرم به تجارت الکترونیکی در تجارت آهن و فولاد که در حال حاضر پراکنده و غیر سازمان یافته است ، افزایش یابد.
 
Lohalive تا مارس 2015 لیست 5،000 مشترک را به صورت رایگان ارائه می دهد و سالانه 10،000 پوند در سال برای مشترکین شارژ می کند. وی گفت که برای لیست مشترکان پریمیوم ، هزینه آن 10،000 پوند در ماه است.

|
امتياز مطلب :
|
تعداد امتيازدهندگان : 0
|
مجموع امتياز : 0
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
مطالب مرتبط با اين پست

تعداد صفحات :


آخرين مطالب

/