weldedpipe
تاريخ : 23 فروردين 1399
d CS Verma ، رئیس ، اداره فولاد هند.
 
بزرگان فولاد هند در چند سال گذشته در حال افزایش ظرفیت های تولید هستند. ظرفیت فعلی تولید فولاد حدود 100 میلیون تن و 8-10 میلیون تن ظرفیت جدید در این خط لوله قرار دارد. در بخش دولتی ، SAIL 5 میلیون تن اضافه کرده و RINL 3 میلیون تن به ظرفیت های موجود خود افزوده است.
 
 

|
امتياز مطلب :
|
تعداد امتيازدهندگان : 0
|
مجموع امتياز : 0
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 5 فروردين 1399
شرکت تابعه هندی BASF SE ، آلمان؛ یعنی ، BASF Chemicals هند (که در هندوستان ذکر نشده است) و نه توسط شرکت ذکر شده BASF هند است.
 
Puravankara Projects پس از ساعت های بازار دیروز ، 10 دسامبر 2014 گفت که آخرین فعالیت خود در بزرگترین فروش آنلاین در خانه ها با همکاری کمپین GOSF گوگل ، دیروز سه شنبه 9 دسامبر 2014 به طور زنده آغاز شد و علاقه بی سابقه ای را از خریداران خانه در سراسر کشور شاهد بوده است. بیش از 125 خانه در کمتر از 12 ساعت از ارائه پیشنهادات به صورت آنلاین رزرو شدند ، زیرا خریداران خانه از پیشنهادات بسیار پرسود از برندهای Puravankara و Provident استفاده کردند. سنگر ناگهانی در ترافیک به سطوح بی سابقه به طور موقت وب سایت را کند کرد و بلافاصله ترمیم شد. کمپین GOSF تا 12 دسامبر 2014 آغاز شده است و ما پیش بینی می کنیم که علاقه به خانه های ما تا 3 روز آینده افزایش چشمگیری داشته باشد.
 
کمیته امور اقتصادی کابینه (CCEA) به ریاست نخست وزیر نارندرا مودی در روز چهارشنبه 10 دسامبر 2014 ، پیشنهاد وزارت نفت و گاز طبیعی برای بستن مهندسان هند (EIL) آسیا و اقیانوس آرام Senderian Berhad (EILAP) را تصویب کرد SDN BHD) ، 100٪ شركت مهندسان هند (EIL) است. این بسته شدن طبق قوانین مالزی با توجه به ختم شدن خواهد بود. از آنجا که این شرکت با وجود تلاش برای آن قادر به تأمین هیچ مشاغل از سال 2004 نیست ، ادامه وجود EILAP به هیچ عنوان هدفی نخواهد بود و بسته شدن آن باعث جلوگیری از هزینه های مکرر قابل اجتناب که برای حفظ شرکت متحمل شده اند ، خواهد شد.
 
کواسار هند دیروز ، 10 دسامبر 2014 گفت ، جلسه هیئت مدیره شرکت در 19 دسامبر 2014 ، از جمله ، برای بحث و تصویب 5 برای 1 تقسیم سهام برگزار می شود.
 
MSP Steel & Power دیروز ، 10 دسامبر 2014 گفت ، هیئت مدیره شرکت در جلسه خود که در 10 دسامبر 2014 برگزار شد ، از جمله ، بحث و تصویب کرد که به دلیل شرایط نامساعد بازار - تقاضای ضعیف همراه با کمبود مواد اولیه ، که در کسب و کار شرکت تأثیر گذاشته است ، هیات مدیره تصمیم گرفته است برای ترمیم ساختار بدهی تصمیم بگیرد و همین موضوع نیز توسط وام دهندگان شرکت در جلسه مشترک وام دهندگان (JLF) خود به عنوان برنامه اقدام اصلاحی (CAP) تصمیم گرفته شده است. بعلاوه هیئت مدیره تصمیم گرفته است كه این شركت به همه وام دهندگان خود برای همان نزدیك شود.
 
به دولت کمک می کند که حدود 1000 روپیه حق امتیاز اضافی دریافت کند.
 
وی گفت اگر سنگ آهن کافی در دسترس نباشد ، صنعت فولاد هند رقابت را از دست می دهد.
 
آقای جیندال که وزیر امور خارجه را در مورد وضعیت پروژه Angul تصویب كرد ، گفت در حالی كه قیمت سنگ آهن در هند رو به افزایش بوده است ، فولاد ارزان قیمت از كشورهایی مانند چین چالش اساسی برای بخش فولاد هند ایجاد كرده است.
 
وی گفت JSPL در حراج بعدی بلوک های ذغال سنگ تفکیک شده توسط دولت شرکت می کند.
 
منابع شرکت می گویند برخلاف مسیر سنتی کوره انفجار ، که بر روی زغال سنگ کک سازی ، که بیشتر وارداتی است ، کار می کند ، کارخانه فولاد مسیر DRI مستقر در گاز در آنگول بر پایه زغال سنگ غیر کک ساخته شده است که در ادیشا و دیگر نقاط هند وجود دارد.
 
جیندال با توجه به لغو بلوک زغال سنگ ، پروژه CTL نامشخص بود ، و افزود: "وضوح اکنون در آنجا نیست".
 
ماه گذشته JSPL اعلام كرد كه به دنبال لغو اخیر معادن رامشندی توسط دیوان عالی كشور ، برنامه هایی را برای راه اندازی پروژه 10 میلیارد دلاری CTL در آنگول در اودوشا برداشته است.
 
آقای جیندال گفت این شرکت پشتیبانی و همکاری کاملی را از دولت ادیشا بدست آورده است.
 روز چهارشنبه مستقر در لوها مستقر در احمدآباد گفت: مروجین این شرکت که 2 پوند کرور در پرتال تجارت آهن و فولاد خود ، www.lohalive.com سرمایه گذاری کرده اند ، قصد دارند تا 50 پور دیگر کرور را در سه سال آینده سرمایه گذاری کنند.
 
چیراگ شاه ، مدیرعامل گفت: این پورتال یک پورتال تجارت الکترونیک اختصاصی برای صنعت آهن و فولاد است که راه حل های پایان تجاری را تا پایان ارائه می دهد. وی به خبرنگاران گفت ، این پورتال که در ماه اکتبر راه اندازی شده است ، بیش از 15،000 شرکت آهن و فولاد دارد ، محصولات آنها ، بازرگانان ، تأمین کنندگان ، خرده فروشان و کاربران نهایی که در آن موجود است.
 
شاه گفت که انتظار می رود این پلت فرم به تجارت الکترونیکی در تجارت آهن و فولاد که در حال حاضر پراکنده و غیر سازمان یافته است ، افزایش یابد.
 
Lohalive تا مارس 2015 لیست 5،000 مشترک را به صورت رایگان ارائه می دهد و سالانه 10،000 پوند در سال برای مشترکین شارژ می کند. وی گفت که برای لیست مشترکان پریمیوم ، هزینه آن 10،000 پوند در ماه است.

|
امتياز مطلب :
|
تعداد امتيازدهندگان : 0
|
مجموع امتياز : 0
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 13 اسفند 1398
قیمت سنگ آهن به دلیل نگرانی در مورد بازار املاک چین یک شبه کاهش یافت.
 
قیمت نقط spot معیار کالا در چین با 4 درصد کاهش در یک شب به پایین ترین سطح 5 و 72 سال در ایالات متحده 72.10 دلار در هر تن قرار گرفت.
 
این قیمت اکنون از ابتدای سال تقریباً به نصف کاهش یافته است و ارزش آن بیش از 130 دلار آمریکا بود.
 
 

|
امتياز مطلب : 1
|
تعداد امتيازدهندگان : 1
|
مجموع امتياز : 1
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 17 بهمن 1398
بعد از ماه مارس ، سنگ آهن با بالاترین سطح روزانه افزایش یافت
معاملات آتی سنگ آهنی و فولاد در چین در روز دوشنبه افزایش یافت زیرا قیمت های فولاد نقطه سفت تر باعث بازگشت دوباره رشته های تلفات شدند ، هرچند که در بین علائم فزاینده ضعف در اقتصاد شماره 2 جهان ، روند بهبودی شکننده است.
 
سنگ معدن سنگ معاملاتی سنگین برای تحویل در ژانویه در بورس کالای دالیان با افزایش 1.4 درصد در 597 یوان (97 دلار) در هر تن تا ظهر روز بعد از ظهور به 605 یوان رسید
زودتر
 
قرارداد میلگرد ژانویه در بورس معاملات آتی شانگهای پس از اوج گرفتن در 2832 یوان ، 1.7 درصد به 2،819 یوان در هر تن صعود کرده بود.
 
 

|
امتياز مطلب : 1
|
تعداد امتيازدهندگان : 1
|
مجموع امتياز : 1
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 5 دی 1398
د به ارزش هندی به 35000 کرانه روپیه. رئیس SBI گفت كه كارشناسان و مهندسان تأیید كرده اند كه   قیمت تیرآهن اصفهان کارخانه كارخانه این شركت از نظر شكلی عالی است و به خوبی در حال اجرا است. به نظر می رسد رقابت برای فروش سنگ   قیمت تیرآهن اصفهان کارخانه  آهن استرالیا برای اطمینان از ادامه قیمت كالای افسرده است ، زیرا واله قصد خود را برای دو برابر كردن صادرات به چین اعلام كرده است. طی پنج سال آینده
 
رئیس فلزات آهنی واله ، خوزه کارلوس مارتینز گفت که این شرکت قصد دارد سالانه 400 میلیون تن سنگ آهن صادر کند ، بسیار بالاتر از 270 میلیون تن صادر شده در سال 2013.
 
 

|
امتياز مطلب : 1
|
تعداد امتيازدهندگان : 2
|
مجموع امتياز : 3
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 24 آذر 1398
در چین ، پکن در حال از دست دادن نبرد برای بازیافت مجدد در کارخانه است
 
"پادشاه فولاد" این شهر دراب در شمال شرقی چین پس از قطع بودجه این شرکت مجبور شد ماه نوامبر را حدود 3،000 کارگر خود را بدون پرداخت حقوق تعطیل کند.

|
امتياز مطلب : 2
|
تعداد امتيازدهندگان : 2
|
مجموع امتياز : 4
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 16 آذر 1398
از جمله تلفات شغلی در بخش سنگ آهن بسیار زیاد است.
 
وی گفت: "نکته نگران کننده درباره این مسئله این است که سنگ آهن همیشه پایه و اساس آنچه همه دیگران تصمیم خود را می گیرند بوده است."
 
"و با توجه به اینکه یک شرکت سنگ آهنی باعث کاهش قابل توجهی در تعداد سهامداری می شود ، فکر می کنم این امر نگرانی های بسیاری را از طریق بسیاری از صنایع دیگر از طریق دولت ایجاد کند."
 
برنامه ریزی شده باعث کاهش شگفت آور در آب و هوای فعلی می شود

|
امتياز مطلب : 1
|
تعداد امتيازدهندگان : 2
|
مجموع امتياز : 3
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 9 آذر 1398
کونته را ادامه می دهد. "من از همه وزرا با توجه به صلاحیت های آنها ، مقامات محلی و کمیته ها و کلیه نیروهای تولیدی کشور دعوت می کنم تا پروژه هایی را ارائه دهند که در یک برنامه مفصل برای احیای اقتصادی ، اجتماعی ، زیست محیطی و فرهنگی تارنتو گنجانده شوند."
 
و در صبح اعلامیه مائوریزیو لاندی ، دبیر CGIL آمد: "ما می فهمیدیم که در داخل
این جامعه همچنین یک حضور عمومی دارد: این یکی از مواردی بود که مدتی مورد بحث قرار می گرفت. دولت تصمیم می گیرد با
چه ابزاری برای حضور در آنجا: خواه CDP یا صندوق دیگری ، همانطور که در بقیه اروپا و جهان اتفاق می افتد ".
 
ملی شدن برای ایلوا سابق؟ لندینی در پاسخ به خبرنگاران می افزاید: "ما باید کلمات را معنا پیدا کنیم. هر روز یکی را اختراع می کنیم. من خیلی به زمین می رسیدم. آنچه می گوییم امروز توافق نامه ای وجود دارد که باید رعایت شود." .
در حضور عمومی دولت است که باید تصمیم بگیرد "چقدر ، اما حضور در این شرکت معنایی مضاعف دارد: از یک طرف ، حذف هرگونه تمایلات علی از ArcelorMittal ، که می گوید هوای خصمانه ای نسبت به صنعت وجود دارد ، از سوی دیگر. از این نظر کنترل این سرمایه گذاری ها و تبدیل محیط زیست از هر نظر انجام می شود. این همچنین راهی برای بازگرداندن روابط بین شهر ، شهروندان و کار خواهد بود که در سالهای اخیر شکسته شده است. "
 
از سوی دیگر وزیر اقتصاد گوالتیه تأکید کرد که دولت باید برای دستیابی به چشم انداز توسعه بازار ، تمام ابزارهای لازم ، همه ابزارهای لازم را در اختیار خود بگذارد. دولت می تواند "در راه حل های احیای ایلوا سابق مطابق با طرح اولیه" صنعتی ، حتی اگر شاید "با شرایط" سازگار باشد ، مشارکت کند ، در حالی که پس از آن ملی شدن گیاه را "یک توهم خطرناک" خوانده است.
 
EMILIANO: "RESTINO AND DIMOSTRINO که نمی توانید وارد شوید" (توسط Mimmo Mazza)
 
"اتحادیه ها از من خواستند كه جلسه ای در مورد اختلاف ILVA برگزار كنم و نتوانستم پاسخگوی درخواست تجدیدنظر آنها باشم ، كه این نیز قبل از بازدید كنته به تارانتو بود": میشل امیلیانو به Gazzetta توضیح می دهد كه دلایل این جلسه خواستار این ظهر ساعت 14:30 برای ریاست منطقه است. با شهردار ملوچی ، رئیس جمهور استان گوگلیوتی ، کنفینستراستیا و اتحادیه های کارگری.
"امیدوارم ArcelorMittal به میز برگردد و موافقت خود را برای مقابله با نهادها و شرکای اجتماعی در مورد آینده کارخانه فولاد تارنتو اعلام کند. اگر او این کار را نکند ، همه ما راه را برای مدیریت کارخانه با هم خواهیم یافت - رئیس جمهور می گوید - و به همین دلیل درست است که شروع به رویارویی کنیم.
 
در حال حاضر ، هیچ عنصری وجود ندارد که نشان دهنده تغییر ذهن میتال باشد. به جرات می گویم رکود اقتصادی آنها بسیار ضعیف است. اما بگذارید ببینیم ، اگر سیگنالی از طرف آنها برسد ، ما آماده هستیم تا در مورد همه موارد ، از جمله سپر جنایی بحث کنیم زیرا ، بیایید روشن باشیم ، همه ما معتقدیم که کسانی که برنامه محیط زیست را انجام می دهند ، نمی توانند در قبال گسلها و خطاهای گذشته پاسخگو باشند. "
 
امیلیانو یادآوری می کند با ابراز ترس در ژورنال ژورنال در سال 2017 مبنی بر اینکه چند ملیتی کارخانه فولاد تارنتو را با هدف تنها بسته شدن آن تصاحب می کرد. وی اظهار داشت: "امیدوارم كه اشتباه كند ، آنها به عقب برگردند و با ما در مورد مدل تولید جدید بحث كنند ، آن مدل جدیدی كه من چندین بار با مدیرعامل سابق ماتیو ههل صحبت كرده بودم ، در یك مناسبت حتی با رئیس کنفینستوریا تارانتو آنتونیو مارینارو. در اینجا ، به نظر من ، جایگزینی Jehl جایگاه دوم را به خود اختصاص داده است ، اما فکر می کنم در عوض این اتفاق افتاد زیرا مدیر فهمید که برای گرفتن یک کارخانه روی پاهای خود که از هم پاشیده است ، باید نحوه تولید فولاد را تغییر دهید و این کار را می توان انجام داد بودجه های اروپایی به طور خاص اختصاص داده شده است ، که با استفاده از آن می توان افزونگی ها و تولید بیش از حد را نیز مدیریت کرد. طرحی که بدیهی است کسی از آن خوشش نیامده است ، تا جایی که بتواند یک مدیر توانا را با حسن تعویض جایگزین کند ».
 
 
میتال ، کونته روز سه شنبه با شرکت ملاقات می کند. سپر ، ضربه و پاسخ Lega-M5S.
ترکی: اجرای قرارداد
در والدین و انجمن ها قرار دهید
 
تحصن شهروندان ، کمیته ها و انجمن های جبهه ضد ایلوا در تارانتو ، در نزدیکی پل نوسان. ضیافتی برای تولید علائم ، آگهی ها و بروشورها با عباراتی تنظیم شده است که خواستار تعطیلی کارخانه و محافظت از سلامت هستند. همچنین والدین کودکانی وجود دارند که بر اثر بیماری هایی از دنیا رفته اند که معتقدند با آلودگی مرتبط هستند. در شبکه های اجتماعی درخواست "مادران ، پدران ، پدربزرگ و مادربزرگ و شهروندان" برای دستیابی به محل پادگان برای استناد به "یک تارانتو عاری از سموم" به گردش در می آید.

|
امتياز مطلب : 2
|
تعداد امتيازدهندگان : 2
|
مجموع امتياز : 5
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 17 مهر 1398

مشخصات فنی ورق استیل 

فولاد ماده ای است که عمدتا از آهن تشکیل شده است. فولاد می تواند گرم یا سرد باشد ، بنابراین می توان آن را نورد ، خم ، کشیده و جعل کرد.
 
فولاد اغلب به عنوان یک آلیاژ آهن با کربن با حداکثر 2٪ کربن تعریف می شود. آلیاژهای کربن آهن با محتوای کربن بالاتر به چدن گفته می شوند و از نظر پلاستیک قابل انعطاف نیستند ، بنابراین نمی توان آنها را جعلی و نورد کرد. علاوه بر کربن ، فولاد همیشه حاوی بقایای فسفر ، گوگرد و برخی ناخالصی های دیگر است. برخی از درجه های فولادی همچنین حاوی عناصر دیگری هستند که به طور آگاهانه آلیاژ می شوند تا خصوصیات فولاد را بهبود بخشند. مهم برای خواص فولاد نسبت هایی از عناصر آلیاژی همراه و متعاقباً اضافه شده و همچنین حالت تصفیه حرارتی است.
 
فولاد یکی از متنوع ترین مصالح ساختمانی است و تقریباً بی نهایت قابل بازیافت است. تولید آن (در سال 2016: 1629 میلیون تن) بیش از دو برابر مقدار سایر مواد فلزی ترکیب شده است. فولاد در مقادیر زیادی و با هزینه کم در دسترس است. خواص آن توسط آلیاژ و عملیات حرارتی در طیف گسترده ای قابل تغییر است. می توان آن را به راحتی با چرخش ، جعل ، آسیاب و جوشکاری پردازش کرد و از استحکام بالایی برخوردار است (فولاد ساده بین 180 تا 350 نانومتر / میلی متر مربع ، فولاد با استحکام بالا تا چاههای بیش از 1200 نانوگرم بر میلی متر ² [1]) ، سختی پذیری خوب ، سفتی (E) ماژول) و کشیدگی در هنگام استراحت.
زغال سنگ و فولاد (صنعت معدن) برای مدت طولانی ستون اصلی صنعت سنگین و پایه و اساس قدرت سیاسی یک دولت بودند.
 
DIN EN 10020
لوگو انستیتوی آلمانی استانداردسازی DIN EN 10020
مواد وسیعی
عنوان تعاریف برای طبقه بندی فولادها
توضیحات کوتاه: فولاد ، تعاریف
آخرین نسخه 2000-07
ISO
در DIN EN 10020: 2000-07 تعاریفی برای طبقه بندی فولادها ، موارد زیر در مورد 2.1 بیان شده است:
 
"[فولاد] ماده ای است که بخش انبوه آن از آهن بیشتر از سایر عناصر دیگر است که محتوای کربن آن به طور کلی کمتر از 2٪ و حاوی عناصر دیگر است. تعداد محدودی از فولادهای کروم می توانند حاوی بیش از 2٪ کربن باشند ، اما 2٪ حد معمول بین فولاد و چدن است. "
 
میزان کربن 2٪ مستقیماً از نمودار آهن-کربن حاصل می شود. تا محتوی 2.06٪ ، مواد می توانند به صورت آستنیت باشند که به راحتی می توانند شکل بگیرند.
 
ادبیات
تعاریف به کار رفته در ادبیات تخصصی مبتنی بر DIN EN 10020 است و همه حاوی این تعریف به عنوان ماده آهن با محتوای کربن کمتر از 2٪ هستند. علاوه بر این ، با این وجود ، همیشه تأکید می شود که فولادها قابل انعطاف هستند ، به این معنی که می توان آنها را با جعل ، غلت زدن و فرآیندهای مشابه پردازش کرد. [3]
 
کاربرد اصطلاح فنی-تاریخی
این تعریف کلی ، که از اوایل قرن بیستم مورد استفاده قرار گرفته است ، همچنین شامل عبارت "فولاد" است که در آن زمان به سختی تاکنون آهن فرفورژه تولید شده است ، که معمولاً مقدار کم کربن آن کمتر از 0.3٪ است. بنابراین قابل درمان نیست و کاربرد متفاوتی دارد. با وجود ترکیب مشابه فولاد ، به دلیل ناخالصی های مختلف با فولاد یکسان نیست. وقتی در آثار مدرن (از قرن بیستم به بعد) "فولاد" در بافت تاریخی استفاده می شود ، معمولاً به معنای "آهن فرفورژه" است. حتی در آثار تاریخ فن آوری ، اصطلاح فولاد برای مواد آهن قابل انعطاف پذیری سابق استفاده می شود. اصطلاح آهن فرفورژه در زمان های قدیم به عنوان تمایز از آهن خوک ، که هنوز هم بسیار آلوده آلوده بودند ، و از قرون وسطی علاوه بر چدن غیر چربی غیرقابل خدمت ، خدمت می کردند.
 

طبقه بندی

 
در لیست فولادهای اروپا بیش از 2400 درجه فولاد در سال 2017 قرار دارد.
 
به عنوان مثال ، فولاد متفاوت است [5]
 
با توجه به عملکرد یا استفاده: فولاد ابزار ، فولاد ساختمانی ، فولاد برقی ، فولادی زره ​​پوش ، فولاد برای ساخت و ساز سبک ، فولاد دریایی ، فولاد سازنده کشتی
برای محصول نهایی: فولاد بهار ، فولاد زنجیره ای ، پلاستیک تشکیل دهنده پلاستیک ، فولاد برای مخازن تحت فشار ، فولاد سوپاپ ، فولاد بلبرینگ ، فولادی به شکل (برای پروفایل های فولادی)
پس از تشکیل فرآیند: فولاد برای نورد سرد ، فولاد برای نقاشی عمیق
پس از عملیات حرارتی در نظر گرفته شده: فولاد مورد ، فولاد نیتریک ، فولاد با تاب
پس از آلیاژ: فولاد کربن ، فولاد AHSS ، فولاد غیر آلیاژ
با توجه به کلاس کیفیت: فولاد ضد زنگ ، فولاد پایه ، فولاد با کیفیت
ویژگی های خاص: فولاد مقاوم در برابر حرارت ، فولاد ضد زنگ ، فولاد ضد آب و هوا ، فولاد مقاوم در برابر مقیاس ، فولاد ضد اسید ، فولاد سازه ای مقاوم در برابر آب و هوا
بعد از مقاومت در برابر دما: فولاد کار سرد ، فولاد کار گرم ، فولاد با سرعت بالا
نسخه های ویژه: فولاد کورتن ، فولاد دو فاز ، فولاد دوبلکس
تاریخ
قبلاً حدود 3500 سال پیش مواد آهن ساده قابل چسبندگی توسط هیتی ها تولید می شدند. برای اسلحه. ذوب اولیه سنگ آهن در حال حاضر برای هزاره دوم قبل از میلاد است. در امپراتوری هیتیت پسین ، جایی که همچنین در اواسط هزاره اول پیش از میلاد نیز وجود داشت. احتمالاً اولین بار استیل ساده ای برای سخت شدن سخت تولید می شود. [6] آهن به تدریج مواد مس قبلاً استفاده شده (برنز) را جایگزین کرد زیرا به عنوان یک استیل سخت و در عین حال سخت تر است. آهن در درجه اول برای سلاح و زره و ابزار استفاده می شد ، در کشاورزی کمتر. سنگ معدن آهن تقریباً در همه جا یافت می شد ، در حالی که فلزات مس و قلع مورد نیاز برای تولید برنز کمیاب بودند و در همان مکان ها رخ نمی دادند. برای استخراج ذغال سنگ آهن مورد نیاز بود ، که می توانست از چوب بدست آید.
 

قدمت

 
سلاح های آهن از زمان مهاجرت
همچنین ببینید: ذوب آهن با Teutons
در دوران باستان و قرون وسطی ، این سنگ معدن در اجاق های مسابقه ذغال سنگ ذغال سنگ با دمای حدود 1250 درجه سانتیگراد ذوب می شد. سنگ آهن به آهن نیمه جامد و همچنین سرباره مایع که حاوی سنگ معدن های مختلف ناخواسته است تبدیل شده است. اجاق گاز روی زمین سوراخ شده بود تا سرباره فرار کند (از این رو نام رنوفن ، از روده ها). این محصول متخلخل ، آهن خوک جامد بود که هنوز حاوی بقایای سرباره از طریق جعل برداشته می شد. پس از آن به آن آهن فرفورژه گفته می شد که تقریباً هیچ کربنی نداشت و کاملاً نزدیک به فولاد امروزی بود ، اما به روش دیگری برنده شد و به همین دلیل با عناصر همراه آلوده تر شد. در هر صورت ، ارسطو قبلاً در Meteorologica آهن آهن را از آهن فرفورژه جدا کرده بود ، که حاوی بقایای سرباره دیگر نیست. [7] به عنوان آهن کم کربن برای ابزارها و Waf
 
 

|
امتياز مطلب : 2
|
تعداد امتيازدهندگان : 2
|
مجموع امتياز : 5
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 9 مهر 1398
اسیدها
محلولهای اسیدی را می توان در دو دسته کلی قرار داد: کاهش اسیدها ، مانند اسید هیدروکلریک و اسید سولفوریک رقیق ، و اسیدهای اکسید کننده مانند اسید نیتریک و اسید سولفوریک غلیظ. افزایش محتوای کروم و مولیبدن باعث افزایش مقاومت در برابر کاهش اسیدها می شود ، در حالی که افزایش محتوای کروم و سیلیکون مقاومت بیشتری در برابر اسیدهای اکسید کننده ایجاد می کند.
 

|
امتياز مطلب : 2
|
تعداد امتيازدهندگان : 9
|
مجموع امتياز : 24
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 31 مرداد 1398
5 استفاده از فولاد روی زمین از قرون گذشته
فولاد: به اندازه خود تمدن بشری قدیمی است؛ با برخی از مورخان تصور می شود که این تاریخ از 1400 سال قبل از میلاد به شرق آفریقا باز می گردد تا قرن سوم قبل از میلاد ، صنعتگران جنوب هند مشغول دستکاری فولاد زغال سنگ بودند و هنگامی که امپراطوری روم حکومت می کرد ، ارتش های امپراطوری با پوشیدن زره های فلزی در حال جنگ با اسلحه های فولادی قوی بودند. در قرون گذشته ، فولاد توسط انسان بسیار دور و گسترده استفاده شده است و شواهد آن است. هر کجا. در اینجا برخی از بهترین کاربردهای تاریخی فولاد در سراسر جهان آورده شده است:
 

|
امتياز مطلب : 2
|
تعداد امتيازدهندگان : 6
|
مجموع امتياز : 13
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 23 مرداد 1398
محمد خزامی ، رئیس بازاریابی و تحقیقات بازار ، گفت كه شركت فولاد Oxin فولاد خوزستان در نظر دارد صادرات خود را در سال جاری ایران (از 21 مارس) به حدود 10٪ از كل تولید خود برساند. صفحه جهانی
 
میزان تولید اکسین در سال گذشته حدود 650،000 تن بود. حدود 30،000 تن از این ، به طور عمده به آلمان ، ایتالیا ، بلژیک و هلند صادر شد.
 
خزامی گفت: "از زمان دریافت بازخورد مثبت از مشتریان اروپایی ، انتظار می رود صادرات ما در سال جاری به حدود 75000 تن برسد."
 
ناصر قاسمی ، مدیر تجارت این شرکت گفت ، ابتکار عمل کمیسیون اروپا برای محدود کردن واردات فولاد چین نیز می تواند سودآوری اوکسین باشد.
 
اتحادیه اروپا در ماه ژوئن وظایف حداکثر 35.9٪ درمورد واردات فولاد نورد گرم را از چین تنظیم کرد تا با یارانه های ناعادلانه مخالفت کند.
 
به گزارش رویترز ، کمیسیون اروپا به نمایندگی از 28 عضو اتحادیه اروپا تحقیقاتی را انجام داد و دریافت که تعدادی از شرکت های چینی از وام های ترجیحی بانک های دولتی ، کمک های مالی ، کسر مالیات و حق استفاده از زمین های صنعتی بهره مند شده اند.
 
با استفاده از اوضاع ، اوکسین در حال مذاکره با شرکت های اسپانیایی ، ایتالیایی و آلمانی است تا تقاضای خود برای فولاد مسطح را برآورده کند.
 
به گفته قاسمی ، تعامل قبلی با واسطه ها و گفتگو مستقیم با مشتری در خارج از کشور بخشی از سیاست تجارت جدید Oxin است.
 
برنامه بلند مدت این شرکت استفاده از اسلب اروپایی برای تولید مسطح برای افزایش راندمان است.
 
این شرکت قبلاً آماده صادرات دو محموله 15 هزار تنی فولاد به ایتالیا و اسپانیا بوده است.
 
وی گفت: اکین کالاهایی را ارائه می دهد که توسط دیگر تولید کننده اصلی آپارتمان ایران ، شرکت فولاد مبارکه ساخته نشده است.
 
اوکسین گفت: "اکسین تنها تولید کننده صفحه فلزی با سنگین و پهن است و قادر به تولید آن در عرض 1100-4،500 میلی متر با ضخامت 8-150 میلی متر است ، همانطور که توسط سازندگان کشتی ، سازندگان لوله های با قطر بزرگ و برای اهداف خاص در روغن استفاده می شود. و صنایع گاز ، "او گفت.
 
وی با بیان اینکه این شرکت در حال برنامه ریزی است ، گفت: "در حال حاضر حدود 80٪ از صفحات مورد نیاز آن از تولید کنندگان داخلی MSC ، شرکت فولاد خوزستان و شرکت فولاد هرمزگان تهیه می شود که 20٪ بیشتر (برای استفاده از صفحه درجه API) وارد می شود." کارخانه فولادی مدرن که اکنون در مرحله اخذ مجوزهای زیست محیطی است.
 
در نتیجه بزرگترین تولیدکننده فولاد ایران ، سیاست MSC برای تمرکز بر الزامات تولیدکنندگان پایین دست کشور و کاهش سرعت صادرات ، Oxin می تواند به مهمترین صادر کننده آپارتمان در ایران تبدیل شود.
 
ما همچنین می توانیم مواد مورد نیاز پروژه های جدید سرمایه گذاری خارجی در صنعت نفت و گاز ایران را تأمین کنیم. تولید Oxin بر اساس استانداردهای اروپایی و آمریکایی است و این شرکت توسط شرکت های وابسته به وزارت نفت کشور که مسئولیت پروژه های عمرانی را بر عهده دارد ، مورد بازرسی قرار گرفته است. بنابراین ، ما می توانیم بشقاب سنگین مورد نیاز شرکتهای خارجی را برای پروژه های خود در ایران تهیه کنیم. "
 
به نظر می رسد قاسمی هفته گذشته به قرارداد استراتژیک منعقد شده بین شرکت ملی نفت ایران و کنسرسیومی متشکل از توتال ، CNPC بین المللی چین و شرکت ایران پتروپارس اشاره داشت که بر اساس آن بیش از 54 میلیارد دلار گاز طبیعی و میعانات گازی طبیعی تولید می شود. .
 
امیرحسین کاوه ، دبیر سندیکای ایرانیان لوله های فولادی و تولید کنندگان پروفیل ، قبلاً توسط پلاتس گفته بود: "این خبر خوبی برای تولید کنندگان ایرانی لوله است."
 
وی گفت: "این پروژه ها به مواد عظیمی از جمله لوله های فولادی احتیاج دارند و ما ظرفیت کافی برای تأمین نیازهای آنها را داریم که هزینه ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد."
 
کاوه افزود: سندیکا هنوز با توتال مذاکره نکرده است اما این که تأمین کنندگان ایرانی لوله قبل از اعمال تحریم ها با شرکت نفت و گاز با موفقیت کار کرده اند.

|
امتياز مطلب : 3
|
تعداد امتيازدهندگان : 11
|
مجموع امتياز : 35
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 12 مرداد 1398
هنگامی که Carlton & United Breweries (CUB) سال گذشته برنامه هایی را برای گسترش ظرفیت تولید در سایت Yatala در کوئینزلند اعلام کرد ، این شرکت هم خرید مخازن ضد زنگ جدید ضد زنگ و همچنین انتقال تانک از کارخانه آبجوسازی خود سیدنی و استفاده مجدد از مخازن دست دوم را در نظر گرفت. در موجودی خود
 
 شش کشتی از این طریق توسط CUB در زمینهای اجاره ای در شهر ردکلیف ذخیره شده و در معرض هوا نبوده است.
 

مخازن ساخته شده در 321 ضد زنگ

 
، مخازن 3 12 12 متری برای ده سال گذشته خارج از سرویس بودند و برای استفاده های بعدی در حیاط قرار گرفتند.
 
شش مخزن ذخیره آبجو بخشی از مجموعه 16 مخزن ساخته شده در سال 1966 هستند که آزمایش زمان را به اثبات رسانده و دوام مواد را تقویت کرده و دوباره به خدمت خود برگشته اند.
 
عضو ASSDA ، D&R ضد زنگ برای به روزرسانی شش کشتی 1000 هکتاری (hl) به اتصالات جدید با تأیید طراحی نزدیک شد و برای دیدار با استاندارد AS 1220 مورد آزمایش قرار گرفت.
 
این سازنده مستقر در بریزبن مخازن ذخیره آبجو را اصلاح و بررسی و آزمایش کرد تا مطابق با استانداردهای دقیق CUB برای تولید آبجو باشد که شامل مارک های محبوب CUB مانند VB ، Fosters Lager ، Carlton Midstrength و Crown Lager می شود تا از آنها به عنوان بخشی استفاده شود. از گسترش در حال انجام
 
کار روی شش مخزن شامل پاکسازی و بازسازی لوله و اتصالات جدید از جنس استنلس استیل است که توسط Matrix Proces Solutions تهیه شده است.
 
این شش مخزن به D&R ضد زنگ منتقل شده و با 4000 لیتر آب به طور مداوم از طریق سیستم و از طریق توپ های اسپری CIP پمپ می شوند تا تمام ناحیه مخزن مرطوب شود تا ببیند آیا فولاد کربنی برداشت شده است یا خیر.
 
تمام مخازن کاملاً از نظر لکه های زنگ زدگی بررسی شده و در صورت لزوم دفع مجدد شدند. نازل های جدیدی نیز نصب شده و داخلی جلا داده شده است.
 

مدیر عامل ضدزنگ D & R

 
، ری پاول در ابتدا نگران این بود كه حلقه های محافظ فولاد كربن در اطراف این کشتی از روی ضد زنگ خون شود زیرا هیچ صفحه جبران كننده وجود ندارد.
 
"ما فقط یک مخزن داشتیم. (مخزن اول) که مشکلی داشت و لایه لایه شدن آن در مناطق تحت تأثیر گرما بود. این تنها در یک مخزن در کف درزها بود ، بنابراین ما دوباره برگشتیم و رنگ را بررسی کردیم. آقای پاول گفت: "مشکلات موجود ، برگشت به زمین و تعمیر شده است."
 
وی گفت: "کیفیت مخزن در وضعیت مطلوبی قرار دارد. زیبایی ضد زنگ این است که اگر به دنبال آن ماندگار شود و در پودینگ اثبات شود ، آنها تقریباً 40 سال عمر می کنند - آنها مطمئناً آزمایش زمان را ثابت کرده اند ،" او گفت.
 
گسترش تسهیلات CUB Yatala به دنبال اعلامیه در آوریل سال گذشته مبنی بر بسته شدن کارخانه آبجو کنت در NSW تا فوریه 2005 است.
 
در این بررسی عملیاتی ، جابجایی بیش از 50 مخزن تخمیر و ذخیره آبجو از سیدنی ، یک کارخانه آبجوسازی دوقلو با نام تجاری جدید و تجهیزات تصفیه جدید به تاسیسات کوئینزلند ، که کارآمدترین کارخانه آبجویی CUB است ، را مشاهده خواهید کرد. کل هزینه پروژه حدود 170 میلیون دلار است.
 

در نتیجه بررسی فولاد ضد زنگ

 
، تأسیسات Yatala ظرفیت خود را از 230 میلیون لیتر آبجو در سال به بیش از 500 میلیون لیتر دو برابر خواهد کرد.
 
با وجود خارج شدن از خدمات بیش از یک دهه ، شرایط عالی مخازن تضمین می کند که فولاد ضدزنگ به طور قابل توجهی در کیفیت محصول و راندمان هزینه برای کارلتون و یونانی کارخانه ها در آینده نقش داشته است.

|
امتياز مطلب : 3
|
تعداد امتيازدهندگان : 11
|
مجموع امتياز : 33
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
تاريخ : 7 مرداد 1398
هر بازدید از یک لبنیات، نوشیدنی و یا کارخانه های تولید مواد غذایی اهمیت حیاتی ارتباطات بین مخازن، مخلوط کن، خشک کن ها، پمپ ها و غیره را در اختیار شما قرار می دهد. تصویر بالا (با اطمینان از گروه TFG) یک تصویر از یک آبجوسازی معمولی است مثال. این لوله ها و / یا لوله ها مواد پروسس، گرمایش یا خنک کننده یا شستن آب، گازها را حمل می کنند و همچنین از پسماند می روند.
 
 
 

 


|
امتياز مطلب : 2
|
تعداد امتيازدهندگان : 17
|
مجموع امتياز : 40
موضوعات مرتبط: , ,
برچسب‌ها: , ,
مطالب مرتبط با اين پست

تعداد صفحات :


آخرين مطالب

/